Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Mystické šamanské orákulum (64 obrázkových karet a průvodce)

Mystické šamanské orákulum (64 obrázkových karet a průvodce)
Novinka

Alberto Villoldo, Colette Baron-Reid, Marcela Lobos
Rok vydání:2019
Vydavatelství:Maitrea
Stran:139
Skladem:ano
Kategorie:Karty, taroty, čtení z ruky, sny
Kód:118793


Sleva 11% - z ceny 680,00 Kč s DPH
Nová cena 605,00 Kč s 10% DPH


kusů

Další obrázkyLegendy praví, že ještě předtím, než tu byl čas, předtím, než tu byla řeč, byly tu posvátné symboly – Medicínský kruh, Kletba, Orel, Jaguár a ostatní – a důvěrně k nám promlouvaly. Ve svých nesčetných projevech nabízely naději, vyzývaly k opatrnosti, upozorňovaly na příležitosti, inspirovaly k tvorbě, přivolávaly sílu a sdílely vědění. Posvátné symboly patří do říše archetypů a kolektivního nevědomí, což je společná duchovní půda člověka jak moderního, tak starověkého.

Tři mistři – učitelé a léčitelé – Alberto Villoldo, Colette Baron-Reid a Marcela Lobos – spojili svůj talent a svoji moudrost, aby tak v Mystickém šamanském orákulu otevřeli bránu do říše posvátných symbolů.

Po konzultaci s orákulem získáváme sílu a moudrost potřebnou k pochopení přítomnosti, vyléčení minulosti a k ovlivnění běhu budoucnosti. I my se můžeme stát vlastními proroky a vizionáři. Můžeme rozprávět s Duchem napřímo, vést dialog se silami přírody, promlouvat s velkými archetypy – se starobylými bohy – bez pomoci prostředníka. Mezi Stvořitelem a námi nemusí nikdo stát, stejně tak nemusí nikdo vstupovat mezi nás a mocné síly přírody.

Set v pevné krabičce 170 x 125 x 45 mm.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku