Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Mudra jóga v praxi 2 - svěřuji své tělo do svých vlastních rukou...

Mudra jóga v praxi 2 - svěřuji své tělo do svých vlastních rukou...
Kim da Silva
Rok vydání:2005
Vydavatelství:Fontána
ISBN:80-7336-239-2
Stran:284
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Zdravotní cvičení, sport, rehabilitace
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:018477
Podobné knihy:Mudra jóga v praxi 1 - reflexní zóny na prstech


Sleva 7% - z ceny 198,00 Kč s DPH
Nová cena 184,00 Kč s 10% DPH


kusů


Mudry neboli pozice prstů jsou prastarou metodou na dosažení energetické, psychické i tělesné rovnováhy. Autor se při studijním pobytu v Indii na vlastní kůži přesvědčil o mimořádné účinnosti tohoto systému, který využívá ruce jako nejspolehlivějšího indikátoru stavu životní síly, a efektivně jeho výklad sjednotil s podrobnou soustavou čínské medicíny.

Toto pokračování knihy Mudra jóga v praxi 1 prohlubuje znalosti o vnitřních energetických vazbách v tělesných orgánech a od léčení fyzických symptomů přechází k podpoře v každodenních životních situacích.

První díl funguje jako určitá „energetická lékárna“. Na každou chorobu se hodí určitá mudra, a tak stačí jen nalistovat tu správnou stránku.

Druhý díl nás vede ještě o krok dál. Každá nemoc, kterou trpíme, je ve skutečnosti stupněm k pochopení určité pravdy o životě, kterou jsme si doposud příliš neuvědomovali. Nemoc se tak může stát učitelem, který se o naše zdraví stará naprosto jedinečným způsobem.

Když pochopíme, jakou lekci nám chce zprostředkovat, jsme na nejlepší cestě k uzdravení – a brzy nemoc přestaneme potřebovat. Pomocí rovnováhy získané prostřednictvím muder se učíte vnímat, jakým způsobem jste přišli ke své současné nerovnováze. Pouze vědět však nestačí. I tady platí, že aby se v nás něco pohnulo, musíte věc používat v praxi.

A k tomu máte v této knížce opravdu bohatý arzenál, který seznam muder rozšíří vysoko nad 100, a navíc se naučíte jednotlivé pozice rukou kombinovat tak, abyste mohli dosáhnout synergického účinku. Vedle prstových technik na fyzické potíže, jako je vysoký krevní tlak, bolesti kloubů či nadváha, zde najdete i mudry posílení samoléčivých sil a imunity, na vyrovnávání jednotlivých elementů, čaker, na integraci mozku a srdce, na posilování psychologických charakteristik, jako je tvořivost, intuice, odvaha či nezávislost, nebo na odbourávání negativních duševních stavů, jako jsou fóbie, nervozita, panika či závislosti.

Kniha podává také informace o tzv. čínských orgánových hodinách.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku