Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Metabolické typy převratný způsob stravování

Metabolické typy převratný způsob stravování
William Wolcott a Trish Faheyová
Rok vydání:2010
Vydavatelství:MANDALA
ISBN:978-80-901835-4-4
Stran:355
Skladem: na dotaz
Kategorie:Životní styl, výživa, kuchařky
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:S03137
Podobné knihy:Co se děje s potravinami při přípravě pokrmů
Vaříme zdravě při revmatizmu


Cena 280,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


JEZTE , CO ODPOVÍDÁ JEDINEČNÉ BIOCHEMII VAŠEHO TĚLA

Díky dědičnosti je váš metabolismus zcela jedinečný. Podle moderního výzkumu neexistuje žádný způsob stravování, který by byl vhodný pro každého. Potraviny, po kterých vaše přítelkyně hubne, mohou u vás vyvolat nadváhu, únavu a nebezpečí onemocnění.

William Wolcott, přední americký badatel v oblasti výzkumu metabolismu, vyvinul v této knize revoluční program, který vám umožní určit váš základní „metabolický typ“ a v jeho rámci se stravovat podle vašich individuálních potřeb. Může to být strava založená především na uhlovodanech, jako jsou těstoviny, rýže, chléb a nízkotučných potravinách nebo naopak na převaze bílkovin a tuků, jako je červené maso, zvěřina a mořské plody, případně někde mezi těmito dvěmi krajnostmi.

S pomocí Wolcottovy knihy najdete v tomto širokém potravinovém spektru místo, které poměrem základních živin přesně odpovídá pouze vašemu geneticky podmíněnému metabolismu.

Stravování podle metabolických typů vám umožní:

¨ Dosáhnout a udržet ideální váhu ¨ Zbavit se chuti na sladké ¨ Být plný energie a chuti do života ¨ Odstranit zažívací potíže, únavu a alergie ¨ Posílit imunitní systém ¨ Překonat úzkosti, deprese a změny nálad

WILLIAM WOLCOTT

je celosvětově uznávaným odborníkem v oblasti výživy a vůdčí osobností výzkumu metabolických typů. Je zakladatelem organizace Healthexcel, která provádí školení lékařů a nutričních specialistů. TRISH FAHEY se zaměřuje na oblast metabolismu a zdraví. Jako spisovatelka populárně-vědeckých bestsellerů volí především témata z alternativní medicíny.

PŘIZPŮSOBTE STRAVU SVÉMU TYPU:

osvobodíte se od přejídání, dosáhnete ideální váhy, budete zdraví a plní energie, předejdete nemocem a z dosavadních nemocí se uzdravíte.

S pomocí Wolcottovy knihy najdete v tomto širokém potravinovém spektru místo, které poměrem základních živin přesně odpovídá pouze vašemu geneticky podmíněnému metabolismu.
Může to být strava založená především na uhlovodanech, jako jsou těstoviny, rýže, chléb a nízkotučných potravinách nebo naopak na převaze bílkovin a tuků, jako je červené maso, zvěřina a mořské plody, případně někde mezi těmito dvěmi krajnostmi.
William Wolcott, přední americký badatel v oblasti výzkumu metabolismu, vyvinul v této knize revoluční program, který vám umožní určit váš základní "metabolický typ" a v jeho rámci se stravovat podle vašich individuálních potřeb.
Potraviny, po kterých vaše přítelkyně hubne, mohou u vás vyvolat nadváhu, únavu a nebezpečí onemocnění.
Díky dědičnosti je váš metabolismus zcela jedinečný. Podle moderního výzkumu neexistuje žádný způsob stravování, který by byl vhodný pro každého.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku