Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Koloidní stříbro proti virům, bakteriím a plísním - posilování imunity jednoduše

Koloidní stříbro proti virům, bakteriím a plísním - posilování imunity jednoduše
Novinka

Werner Kühni, Walter von Holst
Rok vydání:2021
Vydavatelství:Fontána (FONTÁNA ESOTERA, s.r.o.)
ISBN:978-80-7651-081-4
Skladem:ano
Kategorie:Léčení přírodními prostředky, herbáře
Kód:B33959


Sleva 11% - z ceny 398,00 Kč s DPH
Nová cena 354,00 Kč s 10% DPH


kusů


Koloidní stříbro – účinný a jemný všelék. Koloidní stříbro působí jako širokospektré antibiotikum spolehlivě proti virům, bakteriím a houbám; působí také protizánětlivě, urychluje hojení ran a stabilizuje imunitní systém. Tyto účinky jsou už i vědecky uznávány a potvrzují se v každodenní praxi.

Kniha se velmi obsáhle zabývá tímto aktuálním tématem.

Obsahuje:

Všechna relevantní onemocnění a jejich terapii koloidním stříbrem Léčení nemocných zvířat koloidním stříbrem a jeho uplatnění u rostlin. Vědecké základy a aktuální stav výzkumů. Informace o výrobě koloidního stříbra, jeho skladování a trvanlivosti, jakož i zdroje. Využití koloidního stříbra v historii medicíny, alchymii, homeopatii, antroposofii a litoterapii.

Obsáhlá a praktická příručka na téma koloidního stříbra, pro soukromé uživatele i profesionály – jednoduchá, jasná, pro každého. Přepracované a rozšířené vydání s řadou nových, aktuálních informací.

„Během 3 až 4 minut zničí jakýkoli druh houby, viru, bakterie, streptokoků, stafylokoků a dalších patogenů. Není známa jediná bakterie, kterou by koloidní stříbro nedokázalo během 6 minut eliminovat (...). Ani vysoké koncentrace nemají žádné vedlejší účinky." Health Consciousness, sv. 15,4

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku