Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Kódování paměti – tradiční aboriginské paměťové techniky, které odemykají tajemství Stonehenge, Velikonočního ostrova a starobylých monumentů po celém světě

Kódování paměti – tradiční aboriginské paměťové techniky, které odemykají tajemství Stonehenge, Velikonočního ostrova a starobylých monumentů po celém světě
Novinka

Dr. Lynne Kelly
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Anag
ISBN:978-80-7554-164-2
Stran:288
Skladem:ano
Kategorie:Beletrie, matematika, různé
Emoce, podvědomí, sebepoznání
Andělé, duše, duchovno
Kód:B32597


Sleva 11% - z ceny 369,00 Kč s DPH
Nová cena 328,00 Kč s 10% DPH


kusů


S pomocí tradičních australských domorodých písní objevila Dr. Lynne Kelly účinnou paměťovou techniku používanou našimi předky a domorodými lidmi po celém světě.

Nejstarší a nejúčinnější technika na zlepšení paměti. Autorka při svém výzkumu zjistila, že tato prastará technika na zlepšení paměti stojí v pozadí tajemství velkých prehistorických památek jako Stonehenge, které se archeologové pokoušeli rozluštit po dlouhé roky. Menhiry celé severní Evropy, komplikované kamenné domy v Novém Mexiku, obrovské obrazce zvířat v Peru i sochy na Velikonočním ostrově… – to vše sloužilo jako nejúčinnější paměťový systém, jaký kdy byl lidmi vynalezen. Umožňoval lidem z negramotných kultur zapamatovat si obrovské množství informací, které potřebovali k přežití.

Odhalte tajemství staveb našich předků a rozviňte přitom schopnosti své paměti. Tato fascinující kniha poprvé odhaluje tajemství některých světoznámých historických památek a jejich roli coby „paláců paměti“. Kódování paměti navíc vysvětluje, jak můžeme tuto prastarou mnemotechnickou techniku našich předků využít k trénování své mysli.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+