Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Kniha duchů klasika duchovní literatury

Kniha duchů klasika duchovní literatury
Novinka

Allan Kardec
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Eugenika
ISBN:978-80-8100-545-9
Stran:184
Skladem:ano
Kategorie:Andělé, duše, duchovno
Channeling - Vesmírné spojení
Posmrtný život, reinkarnace, karma
Kód:005103
Podobné knihy:Andělské karty srdce a duše (48 karet a kniha) výkup, použité, ale v pořádku
Andělé nám ukazují, jak se uzdravit
Zázraky Archanděla Michaela
Zprávy z druhého břehu
Dobrodružství náhodného sociologa


Sleva 11% - z ceny 338,00 Kč s DPH
Nová cena 301,00 Kč s 10% DPH


kusů


Kniha duchů je jedno ze základních děl ezoterické literatury. Jedná se vlastně o "zprávy ze záhrobí", jež byli pro lidi odjakživa zdrojem tajemného poznání. Její autor Allan Kardec byl údajně skrze různá média v kontaktu s mnoha "duchy", kteří mu postupně nadiktovali vyčerpávající soubor informací, vysvětlení a ponaučení, týkajících se života a smrti. Tyto informace jsou zde podané formou odpovědí na otázky rozdělené podle témat. Svého času byla Kniha duchů jakousi biblí pro spiritisty, okultisty a ezoteriky. Její jazyk je sice dost mentorský a místy staromódní, avšak poselství, jež přináší, je věčné a univerzální. Vysvětlují se zde zákony pozemského života; rození, umírání a vtělování duší; karmy či osudu; objasňuje se vztah mezi člověkem a Bohem, anděly a jinými duchovními bytostmi; radí se, jak se vypořádat s tragickými událostmi našich životů, ale i jak se stavět k majetku, tělesným požitkům i vztahům k jiným lidem... Kniha duchů chce být prostě nejen filozoficko-duchovním vysvětlením lidské existence, ale i praktickým poradcem a morálním ukazatelem, jenž nám má pomoct prožít život co nejlépe.

Knihu tvoří otázky a odpovědi, filozofické výklady o nesmrtelnosti duše, o povaze duchů a jejich vztahu k lidem a o duchovních zákonech působících ve vesmíru.
Jejími skutečnými autory jsou údajně duchové, přebývající na onom světě, zároveň však s láskou a soucitem pozorující nás -živé bytosti.
Tato kniha je klasickým dílem ezoteriky a spirituality.
Pojednání o povaze bytí

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku