Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Karty Zdraví aneb co ti říká tvé tělo (50 karet)

Karty Zdraví aneb co ti říká tvé tělo (50 karet)
Zdenka Blechová
Rok vydání:2007
Vydavatelství:Zdenka Blechová
ISBN:978-80-9040-071-9
Stran:50
Skladem: na dotaz
Kategorie:KARTY, taroty, čtení z ruky, sny
Kód:002046
Podobné knihy:Vegetariánská kuchařka
Tarot of the Sacred Feminine (78 karet)
Věštění z kostek tajemství egyptské věštby
Univerzální Waite Tarot (pouze 78 karet)
Krystalový Tarot (78 karet)


Cena 490,00 Kč s 21% DPH50 karet orgánů vytvořených automatickou kresbou s poselstvím automatickým písmem.

Tyto karty vznikly automatickou kresbou a informace k nim mi byly sděleny automatickým písmem. Obsahují hlubokou pravdu o našich orgánech, kterým nevěnujeme v životě pozornost a ony dle našich myšlenkových vzorců strádají.

Pokud nezměníme myšlení v souvislosti s danou částí těla, objeví se časem problém v této části fyzicky. Nejdříve se hlásí o slovo myšlenka. Pokud s ní nepracujeme, informace se postupně dostává stále blíže k našemu tělu až se v něm usadí fyzicky.

Všichni jsme napojeni na vesmírný zdroj a díky němu čerpáme denně určité množství energie, které nám má pomáhat v denním životě. Pokud se zaobíráme nepodstatnými věcmi a plýtváme energií, máme jí pak málo a nezvládáme denní záležitosti. Proto je důležité být v harmonii sám se sebou, aby nás zbytečně nepodstatné myšlenky neobtěžovaly a neokrádaly o energii. Na harmonii se dá pracovat mnoha způsoby. A karty zdraví vám svým uvědoměním myšlenkového problému a mantrami na změnu myšlení, mohou pomoci.
To znamená, že myšlenkový problém se může objevit na našem těle až za 5 let. Vesmír nám dává dostatek času ke změně myšlení. Pokud setrváváme a neměníme ho, přijde nemoc a tato nemoc k nám přichází jako učitel. Co jsme nepochopili, musíme díky nemoci pochopit. Jakmile pochopíme, nemoc odchází. Už zde nemá význam.

V atlantské medicíně věděli, že problémy, které se týkají nohou až po kyčle jsou spjaty s materiálními starostmi, od kyčlí po srdce to jsou psychické problémy a od srdce po hlavu trpí duše. To znamená, duše nám dává jasný příkaz, že nejdeme cestou k sobě, ale od sebe.

A tak vám přeji hodně poznání a záslužné práce s kartami. Vždyť zdraví má pro nás největší cenu a my si to v běžném životě ani neuvědomujeme.
K tomu je zapotřebí každý den ráno a večer si říci 3x mantru, která je k orgánu přiřazena. Pozorně vnímejte, co říkáte. Opakujte každý den po dobu celého měsíce. Nesmíte vynechat jediný den, jinak musíte začít znovu od začátku. Jedná se o myšlenkový program, který vám bude měnit vnímání. Po měsíci můžete zjistit, že se na některé věci díváte jinak, řeknete věci, které byste si nedovolili říci, zareagujete jinak než jste zvyklí. Programováním změny myšlení zavedete vašim buňkám v těle novou informaci a ony se na tuto informaci napojí a začnou podle ní pracovat. Je zapotřebí vytrvat a opravdu pravidelně denně s mantrou pracovat. Pokud po měsíci nebudete vidět změnu, pokračujte dále. Vnímavější lidé už po měsíci zaregistrují změnu, lidé nevěřící až po 3 měsících. Takže pokud nic neuvidíte po měsíci, pokračujte další dva měsíce. Po 3 měsících pravidelné práce je změna myšlenkového programu v našem těle nastolena natrvalo. Funguje to jako reklama. Každý den uslyšíte v televizi reklamu na určitý prací prášek. Po měsíci vám váš prášek na praní dojte. Zajdete do obchodu a váš zrak padne na prášek z reklamy a vy si řeknete: "Proč bych to nezkusila?" Automaticky uděláte změnu a koupíte si jiný prášek než ten, na který jste zvyklá.
Kartu mějte na nočním stolku nebo někde, kde ji budete mít na očích a každý den před usínáním si příslušnou část těla pohlaďte a řekněte jí: "Děkuji ti, že mi tak věrně sloužíš." Vaše orgány zasluhují pozornost. My si ani neuvědomujeme jejich neustálou činnost. Jsou to naši nejvěrnější sluhové a zaslouží si uznání. Často na tuto informaci zapomínáme, když se nemáme rádi a máme raději druhé. Tím, že budeme věnovat péči příslušné části těla, budeme ji léčit a učit se mít rádi.
S kartami pracujte tak, že si vždy na měsíc vytáhněte z balíčku po zamíchání jednu kartu. Informace, které se vztahují k této kartě se vás týkají i když to možná ještě nevidíte. Je to jen otázka času, kdy se tento problém může v malé nebo ve zvýšené míře objevit. Záleží jak velkou měrou jsme závislí na našem způsobu myšlení.

Mantra: Uvědomuji si své možnosti a následuji je. Netrápím se tím, že jsem málo potřebná
Bolí tě hlava, máš časté migrény nebo jiné problémy? Nemyslíš na sebe a příliš upínáš pozornost k druhým. Snažíš se jim vycházet vstříc na úkor sebe a jsi nyní zahlcena pochybnostmi, zda to vše vůbec má smysl. Zda se ti to vrátí. Trápíš se tím, že ti nikdo nerozumí a ty přitom chápeš všechny okolo sebe. Ale vždyť ty je vůbec nechápeš, je to jen tvůj rozum, že si to myslíš. Myslíš si, že si koupíš jejich lásku a přitom oni nepotřebují tvoji lásku, je to jen tvoje potřeba být nápomocna a přitom strádat sama. Přestaň se starat a dopřej si více odpočinku. Nech starosti těm, kterým patří. Zbytečně si sama ubližuješ a přitom ostatní po tobě opravdu nic nechtějí. Když si to budeš uvědomovat, budeš se cítit volněji a tvé napětí se uvolní. Hlava přestane bolet. Trpíš syndromem nápomoci. Prospěje ti ranní rosa, doušek čerstvé šťávy z pomeranče nebo jahod, srovnat svoji mysl v přírodě a také bublání potůčku.
Hlava
Zažíváš v nitru sjednocení se vším a ty se cítíš naplněn vším, co potřebuješ. Tvé tělo se cítí dobře. Je v harmonii se vším okolo sebe a tím se uzdravuje.
Harmonie
Mantra: Jsem přímá ve všem co dělám a cítím se neohrožená. Mám stále větší odvahu jít pod povrch věcí
Trpíš nedůvěrou v okolí. Myslíš si, že ti druzí ubližují a cítíš se nedoceněna. Máš v sobě mnoho otázek a netroufáš si je položit, bojíš se odpovědí. Nejsi přímá v komunikaci, ale pak nedostáváš odpovědi, které bys chtěla. Začni být přímá, neboj se přímé otázky a dostaneš pak přímou odpověď. Když si na to zvykneš, tvůj život se od základů změní a ty začneš život pojímat nově bez zábran k okolí. Potřebuješ posílit sebedůvěru v to, že to dokážeš a proto si začni zpívat mantry, dělat ÓM, můžeš třeba i jen zpívat, číst na hlas. Prodýchávej nos tím způsobem, že si ucpeš jednu dírku a dýcháš jednou dírkou 5 minut a pak to vyměníš. Napojíš se na vnitřní energetická pásma. Je pro tebe prospěšný zdravý vzduch, větrej nejen vzduch, ale i své pocity.
Dutiny
Mantra: Jsem si dost dobrá a mám stále větší pocit, že sem patřím. Cítím se skvěle a ostatní mě naplňují láskou a citem
Nenacházíš v sobě dost ženskosti, cítíš se nepotřebná a zanedbaná. Chtěla bys, aby o tebe někdo lépe pečoval, ale co kdybys ty přestala zanedbávat sama sebe a začala pečovat o sebe. Udělej si radost maličkostmi, začni cvičit, chodit na procházky, vyjdi si někam s přáteli. Přestaň ulpívat na tom, že tě nikdo nemá rád a začni se mít ráda sama. Jedině tak si získáš znovu obdiv a úctu přátel a ne tím, že budeš nad sebou naříkat. Tvoje děloha je tvůj původ a pokud si znovu neprožiješ sounáležitost sama se sebou, nemůžeš se cítit dobře ani s jinými lidmi a ani se ti nebude vracet vložené úsilí. Je to o tvé hodnotě, začít věřit sama sobě a přestat prahnout po obdivu a slávě druhých. Vždyť ti ostatní se občas potýkají se stejnými problémy jako ty, ale snaží se je řešit a proto se s nimi lépe vypořádají a nemusí strádat nemocí. Tvoje nemoc od tebe žádá více se hýčkat a přestat se chtít nechat hýčkat ostatními. Uvědomuj si svoji ženskost, svůj dar, kterým můžeš přinášet na zem život a nechtěj o něj přijít.
Děloha

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku