Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Jezte chytře aneb Eat.Q. odhalte moc emoční inteligence při hubnutí

Jezte chytře aneb Eat.Q. odhalte moc emoční inteligence při hubnutí
Novinka

Susan Albers, Psy.D.
Rok vydání:2017
Vydavatelství:Anag
ISBN:978-80-7554-073-7
Stran:288
Skladem:ano
Kategorie:Emoce, podvědomí, sebepoznání
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:FU2747


Sleva 10% - z ceny 309,00 Kč s DPH
Nová cena 278,00 Kč s 10% DPH


kusů


Autorka Susan Albers, Psy.D., představuje revoluční třístupňový program pro osvojení si emočního jedení, díky němuž budete konečně schopni dostat své stravovací návyky (či zlozvyky) pod kontrolu.

Mějte svou váhu konečně pod kontrolou!

Ve své nejnovější knize Jezte chytře prosazuje Susan praktický, normativní, proaktivní přístup pomocí emoční inteligence, která vám pomůže zhubnout, jíst zdravěji a uvědoměle a udržet si nízkou váhu. Kniha Jezte chytře překonává tradiční knihy o stravě tím, že prozkoumává spojení mezi emocemi a stravováním a odhaluje, že zvýšením emoční inteligence se přirozeně zvyšuje i vaše schopnost úspěšně si hlídat svou váhu.

Emoční inteligence má vliv na váš vztah k jídlu

Klinická psycholožka Susan Albers vysvětluje souvislost mezi vysokou emoční inteligencí a dobrým vztahem k jídlu a provede vás nejčastějšími emocionálními překážkami zdravého a uvědomělého stravování. Představuje 25 nástrojů a technik, které můžete použít k přizpůsobení svého jídelníčku vašim individuálním potřebám.

Na základě desítek klinických studií, jež spojují nízkou emoční inteligenci se špatnými stravovacími návyky – jedením i přes pocit plnosti, jedením ve vzteku nebo z nudy nebo přejídáním se oblíbeným jídlem – nabízí tato kniha naději a pomoc každému bez ohledu na to, kolikrát se v minulosti snažil ovládnout jedení pod vlivem emocí.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+