Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Jak se vyléčit z úzkosti, když vás nikdo jiný vyléčit nemůže

Jak se vyléčit z úzkosti, když vás nikdo jiný vyléčit nemůže
Novinka

v prodeji od 31.01.2020
Amy B. Scher
Rok vydání:2020
Vydavatelství:Eugenika
ISBN:978-80-8100-624-1
Stran:176
Skladem:ano
Kategorie:Emoce, podvědomí, sebepoznání
Léčení nemocí, diagnostika, etikoterapie
Kód:B33229
Podobné knihy:Uzdrav se sám objevte své samoléčebné schopnosti
Jak se uzdravit, když vás nikdo jiný uzdravit nemůže


Sleva 10% - z ceny 258,00 Kč s DPH
Nová cena 232,00 Kč s 10% DPH


kusů


Autorka se zde zaměřuje na řešení energetických blokád spjatých s úzkostí. Jde jí o to, abyste se dotkli všech energetických aspektů úzkosti a dokázali si je sami vyléčit. Pak vás čeká vaše šťastnější, zdravější, uvolněnější a radostnější Já. Budete se díky tomu na světě cítit uvolněně a bezpečně, a to i v podmínkách, jež jak všichni víme, v životě nejsou zcela dokonalé. Stav, kdy jste uvolnění a cítíte se bezpečně, totiž nese opačnou energii než úzkost.

Podle názoru Amy Scher úzkost není problém – je to symptom, důsledek určitého problému, nějakých nedořešených emočních energií. Ty si lze představit jako jakési emoční břemeno. Poznatky z této knihy vám nabídnou nejen úplně nový náhled na úzkostné stavy, ale rovněž příležitost pustit se do léčení, jehož postup se možná vymyká všemu, co jste dosud vyzkoušeli. Její přístup spočívá ve vyléčení podstaty úzkosti z energetického hlediska. Dozvíte se zde, jak uvolnit starou emoční energii (emoční břemeno), a tedy i úzkost, již vaše tělo pravděpodobně schraňuje už hodně dlouhou dobu. Postup, který autorka podrobně popisuje, úspěšně zabral tisícům jejích klientů (pro ilustraci uvádí několik případů). Techniky z této knihy vám umožní získat nad vaší cestou ke zdraví, štěstí a svobodě absolutní moc. Nebudete závislí na žádné jiné osobě, která by vám je měla pomoci provádět nebo procvičovat.

Hlavní techniky, které se naučíte:

Technika emoční svobody (EFT). Testování a poklepávání brzlíku (TTT). Poklepávání čaker. Zametání.

Co dosáhnete:

Zklidnění těla (panické tělesné reakce). Vypořádání se se svými pocity. Uvolnění zaseknutých emocí. Odstranění nezpracovaných zkušeností. Nahrazení škodlivých přesvědčení a instalování pozitivních pocitů .

S jakými dalšími tématy se setkáte:

Emoce a energetický systém těla. Role podvědomí. Jak se zbavit negativních energetických reakcí. Odstranění zděděné energie. Bezdůvodná úzkost. Pocit, že nemáte věci pod kontrolou. Přecitlivělost.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku