Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Cvičení pro lepší učení - vysvětlení a radyvpro rodiče, pedagogy, asistenty a jiné odborníky - JAK CVIČIT S DĚTMI

Cvičení pro lepší učení - vysvětlení a radyvpro rodiče, pedagogy, asistenty a jiné odborníky - JAK CVIČIT S DĚTMI
Novinka

Eva Vingrálková
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Fontána
ISBN:978-80-7336-844-9
Stran:136
Skladem: na dotaz
Kategorie:Motivace, úspěch, propagace
Narození dítěte
Zdravotní cvičení, sport, rehabilitace
Kód:DC5195


Sleva 10% - z ceny 328,00 Kč s DPH
Nová cena 295,00 Kč s 10% DPH




Pohyb je klíčovým prvkem pro všechny funkce mozku, včetně paměti, emocí, ale i učení. Díky pohybu se vyvíjí řízení na vyšších úrovních centrální nervové soustavy, dochází k tvorbě neurálních spojení mezi senzorickou a motorickou kůrou mozku. A motorická kůra má zásadní vliv na naše myšlení.

V knize je stručným způsobem popsán rozvoj dítěte, jeho reakcí a popis základních tří smyslových systémů. Blíže seznamuje čtenáře, jak se mohou přetrvávající primární reflexy (reakce) podílet na neurovývojovém zpoždění dítěte a jak mohou ovlivnit nejen základní školní dovednosti. Potíže dětí se čtením, psaním a počítáním nemusí být fixní a neměnné.

Během pohybových aktivit a cvičení dochází k reorganizaci mozku a zlepšuje se i učení. Zařazení vhodných pohybových aktivit může aktivovat schopnost číst mnohem rychleji, stejně tak pomocí pohybu můžeme u dětí pozitivně ovlivnit také psaní a počítání.

Kniha Cvičení pro lepší učení má poukázat na to, jak je pohyb důležitý pro růst a úspěch našich dětí a nabídnout celou řadu cvičení a aktivit, které lze s dětmi ještě v předškolním období provádět a podpořit tak jejich přípravu na nástup do povinné školní docházky - V předešlé autorčině knize Terapie a cvičení pro děti s autismem, Aspergerovým syndromem, ADD, ADHD, Poruchou smyslového zpracování a jinými poruchami učení nalezne čtenář bližší popis jednotlivých smyslových systémů, známky jejich dysfunkcí a opět celou řadu námětů na cvičení.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku