Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Chemie mezi námi - láska, sex a vědecké pozadí přitažlivosti

Chemie mezi námi - láska, sex a vědecké pozadí přitažlivosti
Brian Alexander, Larry Young, Ph.D.
Rok vydání:2016
Vydavatelství:Anag
ISBN:978-80-7554-034-8
Stran:320
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Manželství, vztahy, sexualita
Kód:B32491


Sleva 7% - z ceny 199,00 Kč s DPH
Nová cena 185,00 Kč s 10% DPH


kusů


Jak začíná láska? Jak mohou dva cizí lidé dospět k závěru, že by nebylo pouze příjemné podělit se o své životy, ale že je musí sdílet? Jak může muž říct, že miluje svou ženu, a přesto ji podvádět? Proč někteří lidé zůstávají ve vztazích i po vypršení lásky (romantiky)? Jak je možné zamilovat se do „špatné“ osoby? Jak lidé přijdou na to, že je někdo jejich „typ“?

Velká teorie lásky Na základě skutečných příběhů a výzkumů z laboratoří po celém světě je kniha Chemie mezi námi odvážným pokusem o vytvoření „velké sjednocené teorie“ lásky. K některým z ohromujících postřehů patří:

Láska nás může ovládat, protože to je, doslova, závislost. Pro zamilovanou ženu je muž jako její dítě. Proč je špatné říci, že společnost utváří pohlaví, a jak je možné mít tělo jednoho pohlaví a mozek jiného. Proč je u některých lidí pravděpodobnější, že budou podvádět, než u ostatních. Proč někdy opravdu nemůžeme odolat pokušení.

Láska v různých podobách

Autoři zasazují svá odhalení do historických, politických a sociálních kontextů. Průběžně se pozastavují u všeho – od gay manželství až po otázku, proč matka-samoživitelka nemusí být dobrá pro společnost. Chemie mezi námi nabízí mocná nahlédnutí na lásku, sex, pohlaví, sexuální orientace a rodinný život, která se ukážou být poučnými, kontroverzními a podnětnými.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku