Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Cesta k dosažení nesmrtelnosti jak překonat zvyk umírat a stát se jógovým mistrem

Cesta k dosažení nesmrtelnosti jak překonat zvyk umírat a stát se jógovým mistrem
Leonard Orr
Rok vydání:2014
Vydavatelství:Fontána
ISBN:978-80-7336-777-0
Stran:402
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Posmrtný život, reinkarnace, karma
Meditace, mystika
Kód:008399


Sleva 11% - z ceny 358,00 Kč s DPH
Nová cena 319,00 Kč s 10% DPH


kusů


STARODÁVNÉ POSTUPY A TECHNIKY K DOSAŽENÍ VĚČNÉHO ŽIVOTA.

Leonard Orr, autor moderního rebirthingu, v knize seznamuje čtenáře s výsledky svého bádání o skutečně žijících nesmrtelných jogínech, historickým kontextem fenoménu nesmrtelnosti a praktickým návodem, jak směřovat k nesmrtelnosti fyzického těla v moderním světě.

Jakmile zájemce o tuto cestu vykoná první, zásadní krok, jímž je ROZHODNOUT SE pro fyzickou nesmrtelnost, jsou další kroky už relativně snadné a zábavné.

Vyžadují však určitou koncentrovanost a vytrvalost při provádění příslušných návyků a cvičení. I kdyby se vám nakonec fyzické nesmrtelnosti dosáhnout nepodařilo, stojí za to na ní začít pracovat.

Budete zdravější, živější a váš život radostnější. Tato cesta nemá konce. Zahrnuje vyléčení porodního traumatu, rozluštění svého pudu zemřít, očišťování energetického těla a další náležité kroky.

Jak autor konstatuje závěrem, „rozhodnutím stát se nesmrtelným jógovým mistrem se v daném okamžiku stáváte nesmrtelným. Finta je v tom, nesmrtelným zůstat. To evidentně vyžaduje zvládnout své rozhodnutí ve věčném Teď. Okamžik za okamžikem jsme tohoto Teď pánem. Je pouze nutné rozšířit své mistrovství i do příštího okamžiku a pak dalšího - a pamatovat při tom, že jsme pány svého života.“

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku