Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Buddhův mozek jak dosáhnout štěstí, lásky a moudrosti

Buddhův mozek jak dosáhnout štěstí, lásky a moudrosti
Rick Hanson, Richard Mendius
Rok vydání:2013
Vydavatelství:Anag
ISBN:978-80-7263-829-1
Stran:184
Skladem: na dotaz
Kategorie:Emoce, podvědomí, sebepoznání
Meditace, mystika
Náboženství a mytologie
Kód:007678
Podobné knihy:Znamení a zázraky
Démant ve vaší kapse objevte svou pravou zář
Buddhovy věčné zákony
Srdce, které tančí - esence nauky


Cena 349,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


Kniha ukazuje čtenářům, jak směřovat k vyššímu emocionálnímu bytí, zdravějším vztahům, efektivitě a jak prohloubit náboženské a duchovní porozumění.

Inspirace v buddhismu Fyziologie mozku související s duchovními stavy je úrodnou půdou pro výzkumné pracovníky a spisovatele.

Neuropsycholog a učitel meditací Hanson naznačuje, že poznatky o mozku ve spojení s 2 500 let starým buddhistickým učením mohou čtenářům pomoci dosáhnout štěstí.

Vysvětluje, jak se mozek vyvíjel tak, abychom byli schopni ubránit se vnějším hrozbám. Všímavost, ctnost a moudrost – tři pilíře našeho štěstí Naše negativní vlastnosti nám přinášejí jen utrpení.

Hanson tvrdí, že díky jednoduchým postupům a meditacím podporujícím činnost mozku může být náš život lepší. Jeho přístup je postaven na klasických buddhistických pojmech tří učení – všímavosti, ctnosti a moudrosti.

Vydejte se na cestu za svým štěstím Kniha napsaná společně s neurologem Mendiem obsahuje popisy a schémata fungování mozku, jasné instrukce vedou čtenáře k pozitivnímu myšlení a cítění.

Tato povzbudivá a praktická příručka poskytuje užitečné informace týkající se činnosti vašeho mozku, které jsou podloženy výzkumy, a rovněž vás navádí ke změně zažitých vzorců chování, které lze dosáhnout prostřednictvím buddhistické cesty.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku