Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Boží mágové zapomenutá moudrost ztracené civilizace

Boží mágové zapomenutá moudrost ztracené civilizace
Novinka

Graham Hancock
Rok vydání:2017
Vydavatelství:Metafora
ISBN:978-80-7359-486-2
Stran:504
Skladem:ano
Kategorie:Historie, filozofie
Záhady, tajemství, záhadologie
Kód:FC5912
Podobné knihy:Tajemství Marsu
Hledání nadpřirozena setkání se starověkými učiteli lidstva
Zrcadlo nebes
Mystérium Marsu (ve slovenském jazyce)
Velká hra dějin odhalení tajemných pravidel světa


Sleva 12% - z ceny 649,00 Kč s DPH
Nová cena 571,00 Kč s 10% DPH


kusů


Nové archeologické důkazy pro existenci prehistorických civilizací, od autora bestselleru Otisky božích prstů.

Bestseller Grahama Hancocka Otisky božích prstů, rozsáhlé pátrání po tajemství naší minulosti a po důkazech ztracené prehistorické civilizace, vyvolal obrovské pozdvižení svou kontroverzní hypotézou.

Mohla tu už dávno předtím, než vůbec začalo to, čemu říkáme „historie“, vzkvétat pokročilá civilizace, která pak zmizela v propasti zapomnění?

Civilizace schopná složitých astronomických měření a nevídaných architektonických výkonů? A pokud ano, ztratila se úplně beze stopy?

Nyní, o dvacet let později, přichází Hancock s pokračováním svého převratného díla naplněným zcela novými, nedávno objevenými vědeckými důkazy a archeologickými nálezy.

Ke konci poslední doby ledové před 12 800 lety se z hloubi vesmíru vynořila obří kometa a vstoupila do sluneční soustavy. Její úlomky bombardovaly naši planetu a způsobily globální katastrofu. Nejméně osm fragmentů zasáhlo severoamerickou ledovou pokrývku, zatímco další dopadly do severní Evropy.

Tepelná energie, způsobená dopadem úlomků, rozpustila miliony kilometrů čtverečních ledu. Vzedmuté hladiny vod následně vyvolaly povodeň tak nesmírného rozsahu, že se vzpomínky na ni dodnes dochovaly v mýtech po celém světě.

Druhá série dopadů částí komety, stejně katastrofální jako ta první, nastala před 11 600 lety. Není náhodou, že Platón uvádí toto datum jako dobu zkázy a zatopení Atlantidy.

Důkazy postupně odhalované v této knize nade vši pochybnost dokládají, že v době ledové na Zemi existovala pokročilá civilizace, která byla v celosvětovém kataklyzmatu téměř kompletně zničena. Téměř. Někteří přece jen přežili. Nositelé původní moudrosti byli v pozdějších kulturách známi pod jmény Mudrcové, Boží kouzelníci, Zářící, Učitelé… Putovali světem ve svých velkých lodích a dělali vše, co bylo v jejich silách, aby uchovali a rozdmýchali jiskru uhaslé civilizace.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+