Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Aiming to Advance (kniha a 3 audio CD)

Aiming to Advance (kniha a 3 audio CD)
Zdenka Strnadová
Rok vydání:2010
Vydavatelství:Leda
Stran:400
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Beletrie, matematika, různé
Cizojazyčné knihy, slovníky
Kód:018608


Sleva 7% - z ceny 399,00 Kč s DPH
Nová cena 371,00 Kč s 21% DPH


kusů

Učebnice je určena odborníkům přírodovědných, technických i humanitních oborů, kteří pro svou práci potřebují plynule ovládat psanou i mluvenou angličtinu, zvláště pak studentům a postgraduantům, jimž pomůže v přípravě jak na mezinárodní zkoušky z angličtiny, tak na studium v zahraničí - k tomuto účelu slouží kapitoly věnované rozvoji akademických a studijních schopností.
poskytuje návody jak efektivně číst a poslouchat, jak si dělat poznámky, účastnit se diskuse, psát odborné texty, ale také jak si počínat v situacích, jako je hledání zaměstnání, žádání o stáž apod.
Skills:
zprostředkovává a procvičuje gramatické a stylistické jevy typické pro daný typ textu v pokud možno přirozených komunikačních situacích. Focus on Academic
Focus on Language:
ověřuje porozumění, vede k uvědomělému a aktivnímu osvojování slovní zásoby a obrací pozornost k významu jazykových prostředků, ať čtených nebo slyšených.
Focus on Information:
Páteří každé lekce jsou:
Vychází z mírně pokročilé úrovně, a předpokládá tedy samostatný přístup ke studiu a znalost práce se slovníkem a audionahrávkami.
AIMING TO ADVANCE integrovaným způsobem rozvíjí (a v závěrečné lekci i testuje) všechny čtyři jazykové dovednosti a plně využívá intelektuálních schopností studentů, přičemž se zcela opírá o jejich dosavadní znalosti a zkušenosti.
Kurs obecně odborné angličtiny

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+