Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Člověk budoucnosti 1 první krok do budoucnosti

Člověk budoucnosti 1 první krok do budoucnosti
Novinka

Sergej N. Lazarev
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Amaratime
ISBN:978-80-906389-6-9
Stran:281
Skladem:ano
Kategorie:Emoce, podvědomí, sebepoznání
Sošky
Záhady, tajemství, záhadologie
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:008759
Podobné knihy:Člověk budoucnosti 3. Výchova rodičů
Diagnostika karmy 1 samoregulace biopole / soustava autoregulace pole


Sleva 11% - z ceny 369,00 Kč s DPH
Nová cena 328,00 Kč s 10% DPH


kusů


Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými. Jan 8:32

Výsledky mého výzkumu v oblasti bioenergetiky jsou podmíněny mým třicetiletým bádáním v této oblasti, pochopením světa z filozofického hlediska a také přesvědčivým potvrzením základních filozofických a teoretických předpokladů v mé praktické práci.

V současné době čelí lidstvo vážným problémům a na tom, zda je dokáže vyřešit či nikoliv, závisí naše budoucnost. Má se zato, že hlavní problémy jsou způsobeny ekologickými problémy, hrozbou jaderné války a desítkami dalších vnějších příčin. Ve skutečnosti však hlavní příčina neutěšené situace spočívá v samotném člověku. Abychom mohli změnit svět, musíme nejprve změnit sami sebe.

Změnit sám sebe je mnohem složitější než okolní svět. Cesty, které nám nabízí současní filozofové a učitelé jsou v lepším případě pokusem přehodnotit získané znalosti, zatímco hlavní úsilí je potřeba zaměřit na pochopení světa a hledání cest pro seberozvíjení.

Výzkum, kterým se zabývám, má za cíl v prvé řadě pochopit, kdo je člověk, co je to vědomí, podvědomí a Vesmír. S.N. Lazarev

Ruský praktický filozof, parapsycholog, badatel a spisovatel, celým jménem Sergej Nikolajevič Lazarev.

Vystudoval Ruskou státní univerzitu A. I. Gercena a zároveň absolvoval rekvalifikační kurz na Státní univerzitě v Petrohradu, kde získal kvalifikaci praktického psychologa. Zkoumá informační a energetická pole člověka, pořádá přednášky v Rusku a Evropě. Jeho knihy jsou překládány do mnoha jazyků, vydávány na audio a video nosičích. Autor se zajímá o spojitost stavu duše a zdraví člověka. Přišel na to, že nemoc se vyvíjí dlouhou dobu jako následek určitých negativních prožitků. ...

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku